Hodnocení spolupráce

Věnujte nám prosím minutku svého času.

Vaše hodnocení naší společné spolupráce je pro nás velmi důležité.
Zákaznická hodnocení jsou hodnotným odkazem pro nás i naše zákazníky.

Co o nás říkají zákazníci?

autoklicebenesov.cz

Vysoká kvalita provedení. Velice vstříctný a profesionální přístup. Další nesporné pozitivum je rychlost výroby webu a jeho přívětivá cena. Co bych ale ocenil nejvíce je následná podpora a asistence při aktualizování a doplňování informací webu. I pro nepříliš zdatného uživatele (jako jsem já) není problém s webem pracovat - úžasná trpělivost a srozumitelnost. Nezbývá než DOPORUČIT! Děkuji za skvěle odvedenou práci Petr Pacák
Petr Pacák - Vedoucí pobočky

msartbysarka.com

Nechala jsem si zhotovit webové stránky od pana Vaňka. Poradil mi jak s grafikou, umístněním jistých položek a nastavil mi SEO. Jsem s ním velmi spokojená. Když potřebuju něco poradit či přenastavit, je mi ihned k dispozici. Doporučuju. Šárka
Šárka Marková - Malířka

salonkobylisy.cz

Webové stránky splnily přesně to, co jsem si představovala. Jsou účelné a přehledné. K tomu skvělá spolupráce, jak při první tvorbě, tak při následných úpravách.
Hana Zděnovcová - majitelka salonu

parezylikvidace.cz

Výborná a věcná komunikace. Dodání požadované tvorby rychle a profesionálně. Výsledek jednoduše účelný - přesně dle požadavku. Vřele doporučuji!
Rudolf Husák

autoklicepraha.cz

Výborná spolupráce, rychlá odezva. Webovky byly vytvořeny dle očekávání.
Petr Procházka

zelenyplyn.eu

Děkuji za nadstandartní komunikaci a rychlost. I přes veškeré komplikace, které nám současná doba přinesla, spolupráce byla rychlá, profesionální a výsledek je přesně podle našich představ -  jasný a přesný.
Michaela Kosová - jednatelka